Šis emuārs ir veltīts žurnālam “Psiholoģijas Pasaule”. Mūsu mērķis ir dalīties ar jums žurnāla stāstos, lai jūs varētu atrast lielisku informāciju un vecus stāstus no žurnāla.

Žurnāls “Psiholoģijas Pasaule” iznāk kopš 2003. gada un ir vienīgais populārzinātniskais psiholoģijas žurnāls Latvijā. Tas ir žurnāls ikvienam, kas vēlas izzināt sevi, sakārtot savu iekšējo pasauli, labāk izprast cilvēkus sev līdzās un aktīvi pilnveidot vidi, kurā dzīvo un strādā.

Žurnāla mērķis
Veidot tiltu starp psiholoģijas zinātni un sabiedrību. Izglītot, veidot izpratni par psiholoģijas jomu un palīdzēt ieviest psiholoģijas sasniegumus dzīvē. Iet solīti pa priekšu sabiedrībā notiekošajiem procesiem.

Profesionalitāte un izaugsme
Žurnālam ir izveidojies stabils un ļoti plašs profesionālu autoru loks. Tie ir dažādu nozaru speciālisti (psihologi, psihiatri, psihoterapeiti, ārsti, pedagogi, biologi u. c.), augstskolu pasniedzēji u.c. ar dažāda līmeņa zinātniskajiem grādiem – bakalaura, maģistra, doktora, mēdz būt arī profesoru publikācijas.

Žurnāls savā pastāvēšanas laikā ir iemantojis augstu profesionāļu novērtējumu un lasītāju atzinību un kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu un palīgu plašai auditorijai – pedagogiem, psihologiem, mediķiem, uzņēmumu vai personāla vadītājiem, vecākiem, studentiem un tamlīdzīgi.